Офіційний сайт ВулканБет Завантажити додаток

Як отримати бонус в Vulkanbet

Букмекерська контора Вулкан бет з метою заохочення нових гравців розробила заохочувальну програму, яка дозволяє отримати фрібет на додатковий рахунок. Бонус Vulkan Bet надається користувачам, які внесли перший депозит на суму до 50 до 5 000 гривень.

Бонусна програма букмекерської контори

У БК Vulkan Bet діють як постійні, так і тимчасові акційні пропозиції. Всім без винятку новим клієнтам компанії доступний 100% вітальний бонус. Для цього достатньо зареєструватися на сайті, пройти верифікацію і внести депозит на суму від 200 грн. Після цього бали моментально з’являться на додатковому рахунку гравця.

У Vulkan Bet діють і тимчасові програми, приурочені до свят і топовим спортивних подій. Бонусні кошти, отримані в рамках спеціальних акцій, можна використовувати тільки в період їх дії.

Як отримати і відіграти бонус Vulkan Bet

Щоб отримати бонус, беттор повинен виконати наступні дії:

  • реєстрація на сайті;
  • верифікація користувача;
  • внесення депозиту на суму від 50 до 5 000 грн.;

100% фрібет видається тільки на перший депозит. Він доступний протягом перших 10 днів після реєстрації на сайті. Призові будуть доступні для будь-яких ставок на спорт і кіберспорт.

Гроші на бонусному рахунку недоступні для виведення. Для переказу коштів на баланс і їх виведення на банківську карту або електронний гаманець фрібет для новачків необхідно відіграти.

Умови відіграшу вимагають використання бонусів в 20-кратному розмірі. В рамках програми приймаються ставки тільки на ордінари з коефіцієнтом більше 1,75. У разі успіху на основний рахунок зараховується сума, що залишилася, але вона не може бути більше 5 000 гривень.

Відгуки гравців

У своїх відгуках клієнти компанії відзначають наявність привітального та інших заохочень, як одне з головних переваг Vulkan Bet. При цьому багато беттори акцентують увагу на тому, що даний фрібет дуже складно відіграти.