Офіційний сайт ВулканБет Завантажити додаток

Покрокова реєстрація на сайті Vulkanbet

Для беттора реєстрація Vulkan bet є обов’язковою процедурою для можливості робити ставки на сайті. Вона не представляє особливих складнощів, але вимагає дотримання певних правил.

Vulkanbet реєстрація

Особливості реєстрації в легальній БК

Реєстрація в БК передбачає необхідність заповнення невеликий форми. Тут необхідно вказати:

 1. телефонний номер;
 2. електронну пошту;
 3. унікальний пароль.

Далі потрібно погодитися з правилами прийому ставок, офертою, дати дозвіл на обробку персональних даних, перейти до наступного етапу.

Важливо звернути увагу на повідомлення в верхній частині реєстраційної форми. Vulkanbet зазначає, що якщо у гравця є QIWI гаманець, то потрібно прописувати номер телефону, який до нього прив’язаний. Це спростить подальше проходження ідентифікації, дозволить виконати її в режимі онлайн. Якщо ж у користувача поки немає QIWI гаманця, його знадобиться відкрити. Перейшовши на офіційний сайт QIWI, необхідно виконати наступне:

 1. натиснути «створити гаманець»;
 2. вказати номер телефону, який прописувався при реєстрації Vulkanbet або здійснити вхід через соцмережу;
 3. зайти на сайті ПС на сторінку статусів;
 4. вибрати «Професійний» і натиснути «Отримати цей статус».

Далі – слідувати підказкам системи. Для успішного отримання статусу також знадобиться відвідати з особистими документами наземне відділення QIWI або офіс партнерів, де запропонують заповнити невелику анкету. Після успішного проходження ідентифікації можна приступати до ставок.

Vulkanbet реєстрація

Email

Проходячи реєстрацію в букмекерській конторі, потрібно уважно прописувати email. Адреса пошти повинен бути чинним. З його допомогою буде проводитися авторизація. Також електронна пошта знадобиться для таких цілей:

 • отримання розсилки від букмекера. У листах може бути інформація про зміни правил, нові акції та бонуси. Також періодично тут надаються промокодом, що дозволяють отримати додаткові можливості в ставках;
 • відновлення доступу до особистого кабінету Vulkanbet. Якщо гравець забув пароль, то для відновлення необхідно вказати адресу електронної пошти. Саме сюди вишлють лист з інструкцією для входу.

З наведених причин потрібно уважно перевіряти правильність вказівки email при реєстрації в Vulkanbet.

СМС

Після того, як реєстраційна форма на Vulkanbet заповнена, гравець перейшов до наступного етапу, на мобільний телефон надійде СМС з коротким кодом підтвердження. Комбінацію необхідно ввести у відповідне поле. Далі контора відкриє доступ до особистого кабінету.

Як захистити свій аккаунт в Vulkanbet і чи можна його відновити?

Vulkanbet спочатку приділяє чимало уваги безпеки, вживає всіх заходів для захисту коштів, що знаходяться на рахунках, від розкрадання, а особистих даних – від поширення. Сам гравець також може подбати про свою безпеку:

 • при реєстрації придумати складний пароль, який буде важко зламати;
 • не поширювати дані, зберігати пароль в секреті.

Якщо пароль від аккаунта буде загублений або забутий, його можна відновити на сайті Vulkanbet, скориставшись відповідним посиланням. Інструкцію вишлють на електронну пошту. Що стосується злому особистого кабінету, тут ситуація складніша. Для вирішення проблеми необхідно звернутися в службу підтримки БК. Її співробітники порадять, як краще вчинити – змінити пароль або створити новий обліковий запис, а старий видалити.